کلیه علاقه‌مندان، دانشجویان، اساتید، مهندسین و پژوهشگران می‌توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته‌های علمی، پژوهشی و  کاربردی خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله همایش از طریق کنترل پنل کاربران به دبیرخانه ارسال نمایند.


فایل دانلود نمونه مقاله کامل (6 صفحه ایWord)


فایل دانلود نمونه مقاله کامل (6 صفحه ایPdf)


مرحله اول - نام نویسی در سایت همایش:

1- در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید.

2- یک ایمیل از طرف سیستم برای شما ارسال میشود که باید بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید. به اطلاعات موجود در ایمیل توجه فرمایید.

3- به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید.


مرحله دوم - ارسال مقاله:

1- پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله، از منو های موجود به منوی ارسال مقاله جدید بروید.

توجه: لازم به ذکر است که چکیده و متن مقالات یکجا (Full Paper) دریافت می‌گردد و نیازی به ارسال چکیده به‌صورت مجزا نیست.حداکثر تعداد صفحات مقاله 6 صفحه می باشد.

توجه: فایل ارسالی می بایست در فرمتی که در زیر موجود می باشد، قرار گرفته شود.

توجه: نویسندگان گرامی می بایست مقاله خود را در دو فرمت Word و Pdf در سامانه ارسال نمایند.

توجه: هنگام وارد کردن اسامی نویسندگان، ترتیب مورد نظر را رعایت کنید. (نویسنده اول را اول وارد کنید و دیگران را بترتیب)

توجه: در صورت لزوم می توانید بیش از یک مقاله ارسال نمایید.

توجه: به ازای هر مقاله، حداقل یک نفر موظف به شرکت در همایش خواهد بود.

توجه: فرد ثبت‌کننده مقاله به‌عنوان مسئول مکاتبات مقاله خواهد بود.

توجه:دقت فرمایید که ارسال و ثبت مقاله زمانی با موفقیت بوده است که سایت پس از تکمیل فرم و ارسال به شما کد ره‌گیری اختصاص داده باشد. این کد هم به ایمیل کاربر ارسال خواهد گردید.

توجه:ارسال فایل فقط یک‌بار برای شما امکان‌پذیر است، پس زمانی که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید، چراکه پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به‌هیچ‌وجهامکان‌پذیر نیست.

توجه: پذیرش شرکت کنندگان در صبح روز اول انجام شده و شرکت کنندگان موظف به حضور در محل همایش برای دریافت کارت ورود و پکیج کنفرانس هستند.

توجه: گواهینامه ها در پایان روز دوم به شرکت کنندگان اعطا می گردد و در هیچ شرایطی قبل از موعد مقرر در اختیار شرکت کنندگان قرار نخواهد گرفت.

توجه: پیشنهاد می شود دانشجویان و اساتید عزیز وقت کافی برای شرکت در هر دو روز همایش را در نظر بگیرند تا از پنل های حرفه ای و اطلاعات ارزشمند ناشی از بحث های برجسته ترین چهره های این حوزه در ایران بهره مند شوند.