دعوت از پروفسورگراسیوس تئوتوکاتوساز دانشگاه استراکلاید اسکاتلند به عنوان سخنرانان کلیدی دومین همایش پیشرانه های دریایی
1397-09-13
دعوت از پروفسورگراسیوس تئوتوکاتوساز دانشگاه استراکلاید اسکاتلند به عنوان سخنرانان کلیدی دومین همایش پیشرانه های دریایی

 

پروفسورگراسیوس تئوتوکاتوساز دانشگاه استراکلاید اسکاتلند به دعوت کمیته علمی همایش به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی دومین همایش پیشرانه های دریایی در این همایش حضور میابد.

پروفسور تئوتوکاتوس معاون رئیس گروه معماری دریایی، اقیانوس و مهندسی دریایی از دانشگاه Strathclyde اسکاتلند است. او در سال 1994 از دانشکده مهندسی مکانیک در دانشگاه ملی فنی آتن (NTUA) فارغ التحصیل شد و همچنین در سال 2001 در رشته مهندسی دریایی مدرک دکتری خود را از این دانشگاه دریافت کرد. او دارای تجربه گسترده ای در حدود 20 سال در آموزش و تحقیق در زمینه علمی مهندسی سیستم های دریایی،موتورهای دریایی و سیستم های نیروی دریایی کشتی است. او در ژانویه 2013 به عنوان استاد راهنما به دانشگاه Strathclyde به عنوان مدرس تبدیل شده است. تحقیق او بر روش های مختلف مدل سازی، بهینه سازی و تجزیه و تحلیل تجربی از سیستم های دریایی و سیستم های انرژی کشتی است که به دنبال بهبود کارایی چرخه عمر، کاهش ریزش محیط زیست و افزایش ایمنی آنها، ترویج گزینه های قابل اجرا، ایمن و سبز گزینه های عملیاتی که می توانند نیازهای صنایع دریایی را برای صرفه جویی در هزینه سوخت و سازگاری با محیط زیست مطابقت دهند.

عنوان سخنرانی کلیدی علمی ایشان در افتتاحیه همایش Marine power plants – Contemporary Challenges and Future Prospects می باشد، همچنین کارگاه آموزشی با عنوانMarine engines simulation – In-house or commercial tools توسط ایشان تدریس خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.