نحوه تنظیم و فرمت فایل های ارائه شفاهی و پوستری

  

مقالات به صورت شفاهی و پوستری پذیرفته شده اند.

  •  به منظور پذیرش نهایی مقالات لازم است تا هزینه مربوط به ثبت نام برای هر مقاله توسط یکی از نویسندگان مقاله به حساب همایش پرداخت گردد. در غیر اینصورت مقاله مربوطه از لیست مقالات پذیرفته شده در همایش خارج خواهد شد. 
  • ارائه مقالات پذیرفته شده (شفاهی و پوستری ) در همایش الزامی است. در غیر اینصورت مقاله مربوطه از لیست مقالات پذیرفته شده همایش خارج خواهد شد.
  • مدت زمان ارائه برای مقالات شفاهی 20 دقیقه است.
  • پژوهشگران عزیز می توانند فایل ارائه  شفاهی مقاله خود را به ایمیل همایش به آدرس info@mpropulsionc.ir ارسال کنند. همچنین الزامی است فایل ارائه خود را در روز همایش به همراه داشته باشند. جهت ارسال فایل ارائه در عنوان ایمیل ارسالی عبارتMPC 2019 Oral Presentation#submission number  برای مقالات شفاهی نوشته شود.
  • پژوهشگران عزیز می توانند فایل ارائه پوستری مقاله خود را که دقیقا مانند نمونه موجود در لینک زیر تهیه نموده اند، فقط تا پایان روز سه شنبه 30 بهمن ماه  1397 به ایمیل همایش به آدرس info@mpropulsionc.ir جهت چاپ توسط دبیرخانه همایش ارسال نمایند. در غیر اینصورت پوستر توسط نویسنده می بایست  در سایز 70* 50 چاپ شده و در روز همایش به مسئول برگزاری تحویل گردد. 
  • توجهبه جایsubmission numberکد مقاله را بنویسید. به عنوان مثال:MPC2019 Oral Presentation#1132 و MPC2019 Poster Presentation#1132
  • همایش هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی مانند عزیزانی که فایلهای خود را بعد از30 بهمن ماه 97 به همایش ارسال نمایند و یا هر یک از موارد بالا را رعایت نکرده باشند، نخواهد داشت.

  فرمت تهیه فایل ارائه شفاهی و پوستری:


                                                                   دانلود فرمت خام ارائه مقالات بصورت شفاهی

 

                                                                  دانلود فرمت خام ارائه مقالات بصورت پوستری


 تذکر مهم: با توجه به شرایط سالن های ارایه مقالات و ضرورت نمایش شایسته اسلایدها برای بهره گیری هرچه بهتر شرکت ‌کنندگان، خواهشمند است موارد ذیل را در تهیه فایل تصویری مقاله خویش حتماً رعایت فرمایید. 

 اسلایدها از نظر املایی و نگارشی به دقت تصحیح گردد.

  •  اولین اسلاید باید شامل عنوان مقاله، نام نویسنده (نویسندگان)، کدمقاله باشد.
  • با توجه به مدت زمان ارایه مقاله (15دقیقه)، از تهیه فایل‌های حجیم خودداری شود. زمانبندی مناسب برای هر یک از بخش‌های مقاله به ویژه جمع‌بندی و نتایج در نظر گرفته شود.